Адвокатска комора на Република Македонија

АДВОКАТСКА КОМОРА НА
РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА


ул. „Даме Груев“ 3, 1000, Скопје
тел: +389 2 3165 409
факс:  +389 2 3212 452
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
web: www.mba.org.mk

Почетна arrow Контакт
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Контакт
Адвокатска Комора на Македонија Испечати
Адреса:
Даме Груев бр. 3
Скопје
Македонија
1000

Телефон: +389 2 3165 409
Факс: +389 2 3212 452

 

Испрати е-пошта до следниот контакт:
Advertisement

info